krzesła i stoły

krzesła stoły Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1976 roku. Założycielem firmy jak i jej jedynym właścicielem jest Alfons Labuda. Jesteśmy firmą rodzinną. Nasza firma znajduje się w Rumi w województwie pomorskim.

W początkowym okresie działalności firma nosiła nazwę Zakład Stolarski i zajmowała się świadczeniem wszelkiego rodzaju usług stolarskich.

Po restrukturyzacji produkcji w 1996 roku firma zmieniła nazwę i zaczęła się specjalizować w produkcji krzeseł i hokerów drewnianych, oraz stołów, choć nadal wykonujemy różnego rodzaju meble na indywidualne zamówienie klienta.

Obecnie firma zatrudnia pięciu pracowników i czterech uczni. Wszyscy pracownicy uczyli się nauki zawodu stolarza w naszej firmie, a po ukończeniu nauki zawodu podjęli pracę w naszej firmie, w związku z czym posiadają bardzo duże doświadczenie w branży stolarskiej.

Dzięki wyspecjalizowanej produkcji oraz wielomiesięcznemu procesowi sezonowania drewna nasze wyroby są wysokiej jakości i uzyskują wilgotność na poziomie od 8 do 10%.

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Jak również nasza firma świadczy usługi transportowe w zakresie dostarczania mebli do klienta.

Mamy nadzieję, że firma AL-JA spełnia Państwa oczekiwania i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.